Neznačeno
Portrét muže
Id: 2384
olej/plátno, rozměr 64 x 47 cm, popis na zadní straně, dobové rámování, původní stav
zobrazeno: 2975x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč