Jindra Kocourek
Motocykly, konvolut dvou kusů
Id: 563108
1) Harley-Davidson: olej/sololit, rozměr 24 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, 2) Indian: olej/sololit, rozměr 23,5 x 42,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 126x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč