Čas na serveru 17:25:11

Jindra Kocourek
Motocykly, konvolut dvou kusů

Id: 563108

Motocykly, konvolut dvou kusů

  •  / Motocykly, konvolut dvou kusů / Jindra Kocourek

1) Harley-Davidson: olej/sololit, rozměr 24 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, 2) Indian: olej/sololit, rozměr 23,5 x 42,5 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 126x

Vyvolávací cena:

2 700