Čas na serveru 17:23:31

Galantní tanečník

Id: 561310

Galantní tanečník

  •  / Galantní tanečník / Adolf Born

tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.

zobrazeno: 527x

Vyvolávací cena:

16 500