Čas na serveru 17:23:31

Galantní společník

Id: 561311

Galantní společník

  •  / Galantní společník / Adolf Born

tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.

zobrazeno: 239x

Vyvolávací cena:

19 000