Čas na serveru 17:24:27

Galantní nájemník

Id: 561312

Galantní nájemník

  •  / Galantní nájemník / Adolf Born

tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

19 500