Galantní nájemník
Id: 561312
tuš/papír, rozměr listu 25,5 x 16 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, kresba - předloha pro litografie/ilustrace publikované v bibliofilském vydání knížečky Nejnovější český galanthomme čili Krásochovník (1985), naps. Václav Čeněk Bendl s použitím textů Jaroslava Haška k jeho 100. výročí narození.
zobrazeno: 1221x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč