Čas na serveru 17:26:00

Bohumil Kubišta
Prosba, opus 276

Id: 571404

Prosba, opus 276

  •  / Prosba, opus 276 / Bohumil Kubišta

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 16,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1870x

Vyvolávací cena:

23 000