Bohumil Kubišta
Prosba, opus 276
Id: 571404
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 16,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1870x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč