Čas na serveru 17:22:00

Karel Valter
Kytice

Id: 573909

Kytice

  •  / Kytice / Karel Valter
  •  / Kytice / Karel Valter
  •  / Kytice / Karel Valter

tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 113x

Vyvolávací cena:

2 600