Karel Valter
Kytice
Id: 573909
tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 113x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč