Karel Valter
Krajina
Id: 573910
olej/papír, rozměr ve výřezu 43 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 2577x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
19.1.2026, 20:09:00
| 26.11.2025 | 13:58 | 2 500 Kč |