Čas na serveru 17:23:11

Karel Valter
Krajina

Id: 573910

Krajina

  •  / Krajina / Karel Valter
  •  / Krajina / Karel Valter

olej/papír, rozměr ve výřezu 43 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 2577x

Vyvolávací cena:

19.1.2026, 20:09:00

26.11.2025 13:58 2 500 Kč