Ivan Sedliský
Mládí I
Id: 577804
olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě
zobrazeno: 81x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
2026,02-1,24,21,07,00
minimální příhoz 1 000 Kč