Čas na serveru 09:39:29

Ivan Sedliský
Mládí I

Id: 577804

Mládí I

  •  / Mládí I / Ivan Sedliský
  •  / Mládí I / Ivan Sedliský

olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě

zobrazeno: 81x

Vyvolávací cena:

42 000

2026,02-1,24,21,07,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu