Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaIvan Sedliský
Mládí II
Id: 577805
olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě
zobrazeno: 9x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
2026,02-1,24,21,08,00
( 24.2.2026, 21:08:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |