Čas na serveru 09:05:00

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Ivan Sedliský
Mládí II

Id: 577805

Mládí II

  •  / Mládí II / Ivan Sedliský
  •  / Mládí II / Ivan Sedliský

olej/písek/sololit, rozměr 120 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, nerámováno, oděrky v malbě

zobrazeno: 9x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,21,08,00
( 24.2.2026, 21:08:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.