Čas na serveru 17:22:01

Ivan Sedliský
Benátky I

Id: 584701

Benátky I

  •  / Benátky I / Ivan Sedliský
  •  / Benátky I / Ivan Sedliský
  •  / Benátky I / Ivan Sedliský
  •  / Benátky I / Ivan Sedliský
  •  / Benátky I / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2244x

Vyvolávací cena:
7 500

18 500