Ivan Sedliský
Benátky I
Id: 584701
olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2244x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
18 500 Kč