Jaroslav Veris (Zamazal)
Květiny
Id: 585101
olej/plátno, rozměr 71 x 50 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně prodejní štítek Československých výtvarných umělců, přiložen původní nabývací dokument (1974)
zobrazeno: 1213x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč