Čas na serveru 17:26:01

Jaroslav Veris (Zamazal)
Květiny

Id: 585101

Květiny

  •  / Květiny / Jaroslav Veris (Zamazal)

olej/plátno, rozměr 71 x 50 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně prodejní štítek Československých výtvarných umělců, přiložen původní nabývací dokument (1974)

zobrazeno: 1213x

Vyvolávací cena:

9 500