Čas na serveru 17:26:00

Oldřich Kulhánek
Loučení

Id: 585901

Loučení

  •  / Loučení / Oldřich Kulhánek

barevný lept/ruční papír, rozměr listu 47,5 x 31,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

7 000