Kristian Kodet
Ležící anděl
Id: 586104
lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 536x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč