Radim Malát
Zrcadlo
Id: 558701
akryl/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 627x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
13 500 Kč