Čas na serveru 17:22:01

Radim Malát
Zrcadlo

Id: 558701

Zrcadlo

  •  / Zrcadlo / Radim Malát
  •  / Zrcadlo / Radim Malát
  •  / Zrcadlo / Radim Malát
  •  / Zrcadlo / Radim Malát

akryl/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 627x

Vyvolávací cena:

13 500