Čas na serveru 17:23:08

Jiří Balcar
Abstraktní kompozice

Id: 587202

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jiří Balcar

akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 30,5 x 21,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 727x

Vyvolávací cena:

3 800