Iva Hüttnerová
Půjčovna loděk
Id: 587506
barevná litografie/papír, rozměr listu 58 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 423x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč