Kristian Kodet
Muž
Id: 588203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložena fotografie díla s autorem
zobrazeno: 1382x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
34 000 Kč