Čas na serveru 17:21:10

Kristian Kodet
Muž

Id: 588203

Muž

  •  / Muž / Kristian Kodet
  •  / Muž / Kristian Kodet
  •  / Muž / Kristian Kodet
  •  / Muž / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložena fotografie díla s autorem

zobrazeno: 1382x

Vyvolávací cena:

34 000