Čas na serveru 17:22:03

Albín Brunovský
Frustrace tolerance

Id: 588502

Frustrace tolerance

  •  / Frustrace tolerance / Albín Brunovský

lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 498

zobrazeno: 1056x

Vyvolávací cena:

19 000