Albín Brunovský
Frustrace tolerance
Id: 588502
lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 498
zobrazeno: 1056x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč