Čas na serveru 17:25:12

Karel Valter
Tři fialové květy

Id: 589002

Tři fialové květy

  •  / Tři fialové květy / Karel Valter

papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 60 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 223x

Vyvolávací cena: