Karel Valter
Tři fialové květy
Id: 589002
papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 60 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 223x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč