Karel Valter
Mochyně ve skleněném džbánu
Id: 589006
papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno 2/5 ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 4739x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč