Čas na serveru 17:25:11

Karel Valter
Mochyně ve skleněném džbánu

Id: 589006

Mochyně ve skleněném džbánu

  •  / Mochyně ve skleněném džbánu / Karel Valter

papírotisk/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno 2/5 ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4739x

Vyvolávací cena:

4 700