Čas na serveru 17:25:56

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická krajina s ptáčky

Id: 589301

  •  / Surrealistická krajina s ptáčky / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 53