Marie Fischerová – Kvěchová
Koleda
Id: 589701
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní předloha pro pohlednici
zobrazeno: 69x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2026,02-1,23,19,36,00
( 23.2.2026, 19:36:00 )
minimální příhoz 100 Kč
| 26.1.2026 | 16:58 | 3 500 Kč |