Čas na serveru 03:41:21

Marie Fischerová – Kvěchová
Koleda

Id: 589701

Koleda

  •  / Koleda / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní předloha pro pohlednici

zobrazeno: 69x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,23,19,36,00
( 23.2.2026, 19:36:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

26.1.2026 16:58 3 500 Kč