Marie Fischerová – Kvěchová
Na bruslích
Id: 589704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 607x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč