Čas na serveru 17:26:02

Marie Fischerová – Kvěchová
Na bruslích

Id: 589704

Na bruslích

  •  / Na bruslích / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 607x

Vyvolávací cena: