Marie Fischerová – Kvěchová
Vánoce
Id: 589708
akvarel/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, původní předloha pro pohlednici
zobrazeno: 1005x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 53