Čas na serveru 17:21:13

Marie Fischerová – Kvěchová
Vánoce

Id: 589708

Vánoce

  •  / Vánoce / Marie Fischerová – Kvěchová

akvarel/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, původní předloha pro pohlednici

zobrazeno: 1005x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 53