Čas na serveru 18:34:42

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 590501

Lokomotivy

  •  / Lokomotivy / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 92 x 131 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1591x

Vyvolávací cena:
25 000

97 000

Příhozy: 65