Čas na serveru 01:12:39

Josef Šíma
Bez názvu - malba

Id: 591301

Bez názvu - malba

  •  / Bez názvu - malba / Josef  Šíma

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 25 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, kresba je přímou součástí katalogu k výstavě Joseph Sima: Œuvres anciennes et récentes 1923–1930 et 1960–1966, Galerie Le Point Cardinal, Paříž, přiložen Odborný posudek vypracovaný PhDr. Jaromírem Zeminou

zobrazeno: 748x

Vyvolávací cena:
15 000

85 000

Příhozy: 74