Jaroslav Grus
Kytice
Id: 591501
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 324x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč