Čas na serveru 17:25:12

Patrik Saudek
Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz

Id: 591602

  •  / Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz / Patrik Saudek

kombinovaná technika, olej/akryl/fixy/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, popsáno na zadní straně po obvodu

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:
9 500

23 000