Patrik Saudek
Tomáš Garrigue Masaryk - oboustranný obraz
Id: 591602
kombinovaná technika, olej/akryl/fixy/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, popsáno na zadní straně po obvodu
zobrazeno: 1991x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
23 000 Kč