Marie Čermínová - Toyen
Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice)
Id: 592605
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 99x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
2026,02-1,24,20,39,00
minimální příhoz 100 Kč