Čas na serveru 08:40:13

Marie Čermínová - Toyen
Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice)

Id: 592605

  •  / Holčička se švihadlem a kohouty (z cyklu Střelnice) / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 99x

Vyvolávací cena:

3 800

2026,02-1,24,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu