Čas na serveru 08:40:03

Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice)

Id: 592608

  •  / Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice) / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 98x

Vyvolávací cena:

3 700

2026,02-1,24,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu