Marie Čermínová - Toyen
Dětská stavebnice s králíčkem (z cyklu Střelnice)
Id: 592608
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 98x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
2026,02-1,24,20,38,00
minimální příhoz 100 Kč