Čas na serveru 16:24:37

Vojtěch Erdélyi
Horské jezero

Id: 593101

Horské jezero

  •  / Horské jezero / Vojtěch Erdélyi

olej/plátno, rozměr 88 x 77 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

zobrazeno: 9494x

Vyvolávací cena:
50 000

425 000

Příhozy: 90