Vojtěch Erdélyi
Horské jezero
Id: 593101
olej/plátno, rozměr 88 x 77 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
zobrazeno: 9494x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
425 000 Kč
Příhozy: 90