František Vobecký
Květinové zátiší
Id: 593102
olej/plátno, rozměr 100 x 69 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1612x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 82