Čas na serveru 17:25:12

František Vobecký
Květinové zátiší

Id: 593102

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / František Vobecký

olej/plátno, rozměr 100 x 69 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:
25 000

135 000

Příhozy: 82