Vojtěch Erdélyi
Tanečnice
Id: 593103
olej/plátno, rozměr 97 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na levé straně poškozené plátno (viz foto), přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
zobrazeno: 1755x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
311 000 Kč
2026,02-1,24,20,30,00
minimální příhoz 5 000 Kč