Čas na serveru 08:37:34

Vojtěch Erdélyi
Tanečnice

Id: 593103

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Vojtěch Erdélyi

olej/plátno, rozměr 97 x 80 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na levé straně poškozené plátno (viz foto), přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

zobrazeno: 1755x

Vyvolávací cena:
50 000

311 000

2026,02-1,24,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu