Čas na serveru 11:26:24

Vojtěch Erdélyi
Noční řeka

Id: 593105

Noční řeka

  •  / Noční řeka / Vojtěch Erdélyi

olej/plátno, rozměr 72 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

zobrazeno: 2248x

Vyvolávací cena:
35 000

220 000

2026,01-1,20,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu