Vojtěch Erdélyi
Noční řeka
Id: 593105
olej/plátno, rozměr 72 x 60 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
zobrazeno: 2248x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
220 000 Kč
2026,01-1,20,21,10,00
minimální příhoz 5 000 Kč