Čas na serveru 03:05:50

Jaroslav Král
Po koupeli

Id: 593110

Po koupeli

  •  / Po koupeli / Jaroslav Král

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 489x

Vyvolávací cena: