Vasil Dvan - Šarpotoki
Zátiší s hodinami a květinami
Id: 593113
olej/plátno, rozměr 62 x 54 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem
zobrazeno: 688x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
14 000 Kč