Čas na serveru 17:25:08

Vasil Dvan - Šarpotoki
Zátiší s hodinami a květinami

Id: 593113

Zátiší s hodinami a květinami

  •  / Zátiší s hodinami a květinami / Vasil Dvan - Šarpotoki

olej/plátno, rozměr 62 x 54 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu, přiloženo Vyjádření k dílu vypracované sběratelem Ing. Mariánem Hodošem

zobrazeno: 688x

Vyvolávací cena:
10 000

14 000