Čas na serveru 18:02:10

Liliana Maftei
Fosilie

Id: 593404

Fosilie

  •  / Fosilie / Liliana Maftei
  •  / Fosilie / Liliana Maftei
  •  / Fosilie / Liliana Maftei
  •  / Fosilie / Liliana Maftei

kombinovaná technika, koláž, strukturální malba/olej/plátno, rozměr 60 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena: