Čas na serveru 17:17:42

Vladimír Renčín
Letec

Id: 593801

Letec

  •  / Letec / Vladimír Renčín
  •  / Letec / Vladimír Renčín
  •  / Letec / Vladimír Renčín

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno, publikováno jako titulní stránka v časopise Dikobraz, roč. 4, č. 21, květen 1993

zobrazeno: 1109x

Vyvolávací cena:

14 500