Vladimír Renčín
Letec
Id: 593801
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, neznačeno, autorsky popsáno ve spodní části, paspartováno, publikováno jako titulní stránka v časopise Dikobraz, roč. 4, č. 21, květen 1993
zobrazeno: 1109x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč