Čas na serveru 17:25:10

Karel Langer
Krajina s figurální stafáží

Id: 593903

Krajina s figurální stafáží

  •  / Krajina s figurální stafáží / Karel Langer

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 543x

Vyvolávací cena:

9 000