Čas na serveru 19:03:20

Jan Kaláb
Elipse of Light

Id: 594002

Elipse of Light

  •  / Elipse of Light / Jan Kaláb

reliéf, akryl/sprej/plátno, rozměr 70 x 40 x 12 cm, značeno, datováno a číslováno 4/10 na zadní straně, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 9725x

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Příhozy: 61