Czech Beauty is singing
Id: 594101
kolorovaná fotografie/papír, rozměr listu 31 x 24 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno po obvodu, volně loženo
zobrazeno: 1848x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57