Čas na serveru 17:21:26

Děkuji

Id: 594411

Děkuji

  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek
  •  / Děkuji / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2002)

zobrazeno: 1344x

Vyvolávací cena:

33 000

Účastníci: 20

Příhozy: 59