Čas na serveru 17:22:46

Antoš Frolka
Dívka v kroji

Id: 594602

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / Antoš Frolka

olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě, malba místy krakelovaná

zobrazeno: 2002x

Vyvolávací cena:

16 000