Čas na serveru 17:24:28

František Tichý
Clown - lilipután

Id: 594701

Clown - lilipután

  •  / Clown - lilipután / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 56 x 38 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 296, str. 30

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 50