Čas na serveru 17:25:09

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou a podnosem ovoce

Id: 595101

  •  / Kubistické zátiší s kytarou a podnosem ovoce / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1498x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 67