Čas na serveru 17:21:28

František Tichý
Levitace II

Id: 595201

Levitace II

  •  / Levitace II / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 36,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 167, str. 127

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:

7 500