Josef Istler
Kompozice
Id: 595202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28,5 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 464x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč