Čas na serveru 05:35:48

Josef Istler
Kompozice

Id: 595202

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28,5 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 464x

Vyvolávací cena:

7 500