Čas na serveru 17:26:02

Pavel Pardy
Podzim

Id: 595501

Podzim

  •  / Podzim / Pavel Pardy
  •  / Podzim / Pavel Pardy
  •  / Podzim / Pavel Pardy
  •  / Podzim / Pavel Pardy

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 746x

Vyvolávací cena:

14 000