Čas na serveru 10:40:45

Vlastimil Zábranský
Bez názvu

Id: 595509

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Vlastimil Zábranský

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 730x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51